Skočit na obsah
Skočit k navigaci

Reference

Naši zákazníci vám mohou povědět, jak jsou spokojeni s naší prací a doporučit nás jako spolehlivého dodavatele. Prohlédněte si naše referenční projekty a možná naleznete řešení, které je nejblíž tomu, které potřebujete pro svou organizaci.

Sekce:


logo_celniSprava

Celní správa ČR

Internetové stránky

Pro Generální ředitelství cel spravujeme a vyvíjíme internetové stránky na platformě Microsoft SharePoint 2007. Součástí dodávaného řešení jsou komplexní služby vývoje, správy a optimalizace internetových stránek.

Další informace…

Intranetový portál

Pro Generální ředitelství cel spravujeme a vyvíjíme intranetový portál na platformě SharePoint 2010. Intranetový portál je použit pro správu dokumentů, automatizaci procesů, sdílení znalostí a optimalizaci spolupráce týmů.

Další informace…

Framework Hermes

Celní správě dodáváme svůj framework Hermes pro integraci ASP.NET aplikací do prostředí SharePoint. Framework umožňuje aplikace napsané v ASP.NET pokročilým způsobem umístit do prostředí SharePoint.

Další informace…

InstatDesk

Windows aplikace umožňující offline sběr dat pro statistiku obchodu se zbožím mezi členskými státy Evropské unie. Aplikaci používá 16.000 firem pro sběr a odesílání statistik.

Další informace…

InstatOnline

Pro podporu zadávání dat statistiky bez nutnosti instalace speciálního programu spravujeme a rozvíjíme webovou aplikaci InstatOnline, která je integrována do internetových stránek Celní správy.

Další informace…

logo_szdc

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Oběh elektronických dokumentů

Analýza implementace řešení oběhu elektronických dokumentů a detailní návrh řešení v Microsoft SharePoint 2010.

Další informace…

logo_bitec

Bitec s.r.o.

Document Management System

Implementace řešení pro správu dokumentů nad systémem Microsoft SharePoint Server 2010. Součástí dodávaného řešení byly pokročilé možnosti oprávnění nad dokumenty.

Další informace…

logo_csg

Computer System Group a.s.

Auditovací řešení pro státní správu

Řešení pro audit spokojenosti zaměstnanců ve státní správě nad platformou SharePoint Foundation 2010. Součástí dodávky byly pokročilé funkce oprávnění a implementace průzkumu, vyhodnocení výsledků, reportovací služby a business intelligence.

Další informace…

logo_camp

Asociace kempů ČR

Internetové stránky camp.cz

Webové stránky pro vyhledávání kempů nejen v ČR nad redakčním systémem Telerik SiteFinity. Uživatelům umožňuje zobrazit kempy v okolí a zjistit detailní informace, zájmové body v okolí a další.

Naše produkty

Quick It

Aplikace Quick It byla navrhnuta pro zvýšení produktivity a ušetření práce při práci se systémem Windows Phone 7. V této aplikaci máte rychlý přístup ke kontaktům, připomínkám, webovým odkazům a můžete velmi rychle posílat SMS zprávy. Momentálně aplikaci používá více než 2000 uživatelů na celém světe.

Další informace…

XPERA – Helpdesk, project management and bug tracking system

Pro zákazníky, kteří potřebují zabezpečit servis pro své projekty nabízíme HELPDESK systém, který dokáže běžet samostatně, nebo jako integrovaný do systému SharePoint. Helpdesk umožňuje jak zadávaní chybových požadavků pro okamžité řešení, tak projektové řízení.

Další informace…

Aktuality

5.6.2014
Naše společnost změnila obchodní název ze složitého XPERIENSIS na lehce zapamatovatelný XPIS.
17.11.2013
Stali jsme se certifikovaným partnerem společnosti Microsoft pro oblast SharePoint (Silver Collaboration and Content competency).
14.11.2013
Nová aplikace Lockmix umožňující vkládat widgety na lockscreen pro WP8.
1.6.2013
Pro našeho klienta Celní správu jsme do intranetového prostředí SharePoint 2010 nasadili elektronického podávání a zpracování výkazů.